Termékleírás

Gyártó: HART

Nagykúpos Lngőkar készlet Audi, Vw, Skoda 

Cikkszám: 8D0498998B Lengőkar készlet (nagy kúpos 20,6mm)

VW PASSAT B5 1997 - 2000 Lengőkar készlet

B6 2001-2002 ig 2003 - 2005 

AUDI A4 1995-2000 8D Lengőkar készlet komplett

,AUDI A6 1998-2001 Lengőkar komplett készlet

SKODA SUPERB Alvázszámig : 3U-3-021 397 ig 2002-ig

ALUMINIUM LENGŐKAR KÉSZLET 2002 - ig !
Lengőkar készlet Volkswagen passat b5-b6

Lengőkar készlet Skoda SuperB
Oe.szám:8D0498998 , 8D0498998B
 

Gyártók: SKV GERMANY

Lengőkar szett 2002 ig

Felhasználás

Márka:
AUDI
Modell:
A4 (8D2, B5)
Típus:
1.6
1.6
1.8
1.8 quattro
1.8
1.8 quattro
1.8 T
1.8 T quattro
1.8 T
2.4
2.4
2.4
2.6
2.6 quattro
2.8
2.8
2.8 quattro
2.8
1.9 TDI
1.9 TDI
1.9 TDI
1.9 TDI quattro
1.9 TDI
2.5 TDI
 
Modell:
A4 AVANT (8D5, B5)
Típus:
1.6
1.6
1.8
1.8
1.8 T
1.8 T quattro
1.8 T
2.4
2.4
2.6
2.6 quattro
2.8
2.8 quattro
2.8
2.8
2.8 quattro
1.9 TDI
1.9 TDI
1.9 TDI
1.9 TDI quattro
1.9 TDI
2.5 TDI
1.9 DUO
 
Modell:
A6 (4B2, C5)
Típus:
1.8
1.8 T
1.8 T quattro
1.8 T
1.8 T quattro
2.4
2.4
2.4 quattro
2.4
2.4 quattro
2.4
2.4 quattro
2.7 T
2.8
2.8
2.8 quattro
1.9 TDI
1.9 TDI
2.5 TDI
2.5 TDI quattro
2.5 TDI
 
Modell:
A6 AVANT (4B5, C5)
Típus:
1.8
1.8 T quattro
1.8 T
1.8 T quattro
2.4
2.4 quattro
2.4
2.4 quattro
2.4
2.4 quattro
2.8
2.8
2.8 quattro
1.9 TDI
1.9 TDI
2.5 TDI
2.5 TDI quattro
2.5 TDI
 
Márka:
VW
Modell:
PASSAT (3B2)
Típus:
1.6
1.8
1.8 Syncro/4motion
1.8 T
2.3 VR5
2.3 VR5 Syncro/4motion
2.8 Syncro
2.8 V6
2.8 V6 Syncro/4motion
1.9 TDI
1.9 TDI
1.9 TDI Syncro/4motion
1.9 TDI
2.5 TDI
 
Modell:
PASSAT (3B3)
Típus:
1.6
1.8 T 20V
2.0
2.0 4motion
2.0
2.3 V5
2.3 V5 4motion
2.8 4motion
4.0 W8 4motion
1.9 TDI
1.9 TDI
1.9 TDI 4motion
2.5 TDI
2.5 TDI 4motion
 
Modell:
PASSAT VARIANT (3B5)
Típus:
1.6
1.8
1.8 Syncro/4motion
1.8 T
2.3 VR5
2.3 VR5 Syncro/4motion
2.8 V6
2.8 V6 Syncro/4motion
1.9 TDI
1.9 TDI
1.9 TDI Syncro/4motion
1.9 TDI
2.5 TDI
2.5 TDI Syncro/4motion
 
Modell:
PASSAT VARIANT (3B6)
Típus:
1.6
1.8 T 20V
2.0
2.0 4motion
2.0
2.3 VR5
2.3 VR5 4motion
2.8 4motion
4.0 W8 4motion
1.9 TDI
1.9 TDI
1.9 TDI 4motion
2.5 TDI
2.5 TDI 4motion

   

3RG 31750
3RG 31791
4u SK-R-33599
4U Autoparts R33599
A.B.S. 219901
AIC 51015S
AIC 51015Set
AIC 51021
AIC 52471S
AIC 52471Set
ALANKO 10340871
APlus 13286AP
APlus 13288AP
ASAM 70746
ASHIKA 158-00-0900
ASMETAL 13AU0200
AUDI 8D0 498 998
AUTLOG FT1821
AUTO-SPEED PARTS 290RT03927
AUTOMEGA 110100710
AYD 8905063
AYD OE - Excellence 89-02175
AYD OE - Excellence 89-02177
BENDIX 043116B
BENDIX 043117B
BENDIX 043118B
BENDIX 043411B
BENDIX 043962B
BGA KS0123
BIRTH BRAUDI/2
BORG & BECK BCA7117K
BSG BSG 90-310-068
COMLINE CSK4000K
CORTECO 49395303
DACO Germany WH0211
DAKAtec 110010HQ
DAKAtec 30001
DIEDERICHS 1101602
DIEDERICHS 1101603
DIEDERICHS 1101610
DITAS A3-5725
DJ PARTS DA1190
DJ PARTS DA1193
DJ PARTS DA1194
DJ PARTS DA1326
DJ PARTS DA1327
DJ PARTS DA1761
DJ PARTS DRK1000
DODA 1060210002
DYNAMATRIX DS21502
DYS 29-05112
ESEN SKV 04SKV100
FAG 823 0002 30
FAI AutoParts SS2027
FAST FT15501
FAST FT15502
FAST FT15503
FAST FT15506
FAST FT15507
FAST FT15668
FENOX CA11001
FENOX CA11101
FENOX CA12201
FIRST LINE FCA7117K
FLENNOR FL418-I
FLENNOR FL421-I
FLENNOR FL429-I
FORMPART 1105056
FORMPART 1105057
FORMPART 1105091
FORMPART 1105096
G.U.D. GSP521001
G.U.D. GSP901003
GSP S990001SK
JAPANPARTS SKS-0900
JAPKO 1580900
JP GROUP 1140100110
JP GROUP 1140100210
JP GROUP 1141000310
KAGER 80-1382
KAMOKA 9060005
KAWE 8500 2900105
KLAXCAR FRANCE 47056z
KLAXCAR FRANCE 47218z
KLAXCAR FRANCE 47219z
KLAXCAR FRANCE 47376z
KLAXCAR FRANCE 47377z
KLOKKERHOLM 00183610
KRAFT AUTOMOTIVE 4210065
LEMFÖRDER 27421 01
LYNXauto C5020LRK
MANDO MCC055018
MANDO MSA015440
MANDO MSA016067
MANDO MSA016068
MAPCO 59818/1HPS
MASTER-SPORT GERMANY 36790-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36790/1-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36790/2-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36790/3-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36790/4-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36790L-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36790R-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36791/2-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 8D0498998-1-SET-MS
MAXGEAR 72-0359
MAXGEAR 72-2215
METZGER 59000148
METZGER 59000548
MEYLE 116 050 0029/HD
MILES DB62001
MONROE L0018
MOOG VO-RK-5000
MOOG VO-RK-5001
NK 5014748
NTY ZWD-VW-000
OCAP 0904185-K
OPTIMAL G8-529
OPTIMAL G8-530
OPTIMAL G8-530L
OPTIMAL G8-530S
OPTIMAL G8-532
OSSCA 01617
OSSCA 03433
OSSCA 04989
OSSCA 08888
PATRON PS5016
PEMEBLA JAPSKS-0900
PROFIT 2306-0001
PROFIT 2306-0002
QH Talbros QSJ5001K
QH Talbros QSJ5002K
REINHOCH RH04-0054
RIDEX 771R0002
RIDEX 772S0002
RIDEX 772S0179
RTS 99-05001
RUVILLE 935707S
RUVILLE 935749S
SCT - MANNOL TS 530
SIDEM 37977
SIDEM 37978
Stark SKRKW-4440001
Stark SKSSK-1600001
Stark SKSSK-1600081
Stark SKSSK-1600178
STELLOX 57-00076-SX
STELLOX 58-02177-SX
Storm 102999
SWAG 32 75 0001
TALOSA 49-03668
TEKNOROT A-555
TOPRAN 114 520
TRISCAN 8500 2900105
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.144
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.145
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.146
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.148
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.149
VAICO V10-7205
VAICO V10-7205-1
VW 8D0 498 998
WOLVER SP900030
WXQP 360977
WXQP 360979
WXQP 361027
WXQP 361029
WXQP 361031
WXQP 361033
WXQP 361035
WXQP 361037
WXQP 361039
WXQP 361129
WXQP 361159
WXQP 361839
WXQP 361841
WXQP 364107
ZEKKERT QL-3434