Termékleírás

   

Kiváló Minőségű Lengyel utángyártott Alkatrész! 

  Rendelési idő 3-6 munkanap!

Gyártó: NTY
Cikkszám: JPR787
Megnevezés: Szervó szivattyú ALFA ROMEO 145,146,155,156,GT,GTV,SPIDER, FIAT SCUDO 2.0I 01-06
 
Működési mód:
hidraulikus
 
Csatlakozó menet:
M16X1,5

   

Felhasználás

Márka:
ALFA ROMEO
Modell:
145 (930_)
Típus:
1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)
2.0 16V T.S. (930.A5)
2.0 16V (930.A5)
 
Modell:
146 (930_)
Típus:
1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)
1.6 16V T.S. (930.B2C)
2.0 16V T.S. (930.B5)
2.0 16V (930.B5)
 
Modell:
155 (167_)
Típus:
2.0 T.S. 16V (167.A2G)
 
Modell:
156 (932_)
Típus:
1.6 16V T.SPARK (932A4)
1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)
1.8 16V T.SPARK (932.A3100)
1.8 16V T.SPARK (932.A3)
2.0 16V T.SPARK (932A21__)
2.0 16V T.SPARK (932A2)
2.0 JTS
2.0 JTS (932AXA)
 
Modell:
156 SPORTWAGON (932_)
Típus:
1.6 16V T.SPARK. (932B4100)
1.8 16V T.SPARK (932B31__)
1.8 16V T.SPARK (932A3)
2.0 16V T.SPARK (932B21__)
2.0 16V T.SPARK (932A2)
2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01)
2.0 JTS (932BXA)
 
Modell:
166 (936_)
Típus:
2.0 T.Spark (936A3B00)
2.0 T.Spark (936A3A__)
3.2 V6 24V
2.4 JTD (936A2B__)
2.4 JTD
2.4 JTD
2.4 JTD
2.4 JTD
 
Modell:
GT (937_)
Típus:
1.8 TS
2.0 JTS
2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11)
 
Modell:
GTV (916_)
Típus:
1.8 16V (916C3)
2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)
2.0 T.SPARK 16V (916C2C)
2.0 JTS
3.2 V6 24V
 
Modell:
SPIDER (916_)
Típus:
1.8 16V (916S3)
2.0 T.SPARK 16V (916S2B)
2.0 V6 Turbo (916S2A)
 
Márka:
FIAT
Modell:
SCUDO COMBINATO (220_)
Típus:
2.0 16V
Producent Kod OE
ALFA ROMEO 0000060665522
ALFA ROMEO 0000060687812
ALFA ROMEO 0000060811249
ALFA ROMEO 0000060812340
ALFA ROMEO 46763561
ALFA ROMEO 60618477
ALFA ROMEO 60665522
ALFA ROMEO 60812340
ALFA ROMEO 71788925
BOSCH K S00 000 103
BOSCH K S00 000 543
BOSCH K S01 000 073
BOSCH K S01 000 513
CARDONE 21G60111
DELCO REMY DSP3843
DELCO REMY DSP8477
DRI 715520147
ELSTOCK 150147
ERA Benelux SP8001
FIAT 60618477
FIAT 60665522
FIAT 60812340
GENERAL RICAMBI PI0703
LAUBER 553843
LIZARTE 04.07.0370
LIZARTE 04.11.0257
LIZARTE 04.13.0050
MAPCO 27004
QUINTON HAZELL QSRPA845
SERCORE 07B422
SPIDAN 53867
TRISCAN 851515601
ZF LENKSYSTEME 7691.955.263-40
ZF Parts 2920 201
ZF Parts 2921 901