Termékleírás

   

Kiváló Minőségű Lengyel utángyártott Alkatrész! 

  Rendelési idő 3-6 munkanap!

   

Gyártó: NTY
Cikkszám:

EGR-BM-005

ENT500077

Megnevezés: EGR szelep BMW 3 (E36), 5 (E34), 5 (E39), 7 (E38); OPEL OMEGA B 2.5D 09.91-05.04

Felhasználás

Márka:
BMW
Modell:
3 (E36)
Típus:
325 td
 
Modell:
5 (E34)
Típus:
525 td
 
Modell:
5 (E39)
Típus:
525 tds
 
Modell:
5 TOURING (E34)
Típus:
525 td
 
Modell:
5 TOURING (E39)
Típus:
525 tds
 
Modell:
7 (E38)
Típus:
725 tds
 
Márka:
OPEL
Modell:
OMEGA B (V94)
Típus:
2.5 TD (F69, M69, P69)
 
Modell:
OMEGA B KOMBI (V94)
Típus:
2.5 TD (F35, M35, P35)

 

Producent Kod OE
BMW 1171 2244 900
BMW 1171 2246 145
BMW 1171 2247 177
BMW 1171 2248 139
ELTA AUTOMOTIVE ELEG107
ELTA AUTOMOTIVE FDR107
ERA 555168
FUELPARTS EGR016
HOFFER 7518028
MEAT & DORIA 88028
OPEL 5851014
OPEL 851649
OPEL 90509132
OPEL 90541691
PIERBURG 7.21920.00.0
PIERBURG 7.21920.10.0
PIERBURG 7.21920.11.0
PIERBURG 7.21920.12.0
PIERBURG 7.21920.50.0
PIERBURG 7.21920.60.0
PIERBURG 7.21920.61.0
PIERBURG 7.21920.62.0
SMPE 14916
VAUXHALL 90509132
VAUXHALL 90541691
VEMO V20-63-0003